Мастерская е-управления
муниципально-общественный центр электронного управления
Главная / 100 городов - шаг вперед!

100 городов - шаг вперед!

Мониторинг внедрения инструментов электронного управления, как основы предоставления электронных административных услуг.Исследование выполнено Коалиция общественных организаций: ОО «Подольское агентство регионального развития», Ассоциация городов Украины, Transparency International Украина, ВОО "Гражданская сеть" ОПОРА "" при поддержке Представительства ПРООН в Украине и финансовой поддержке Европейского Союза.

ЦНАП 100 найбільших міст на карті України
Распространение лучших практик негосударственного мониторинга предоставления административных услуг
Коменарі
Божич Ірина - керівник ЦНАП м.Рубіжне

Шановні колеги. Дякуємо, що наш ЦНАП потрапив на інтерактивну карту, створену Вами. Але просимо додати електрону пошту та сайт, які є в центрі, а також змінити герб. Тому що виставлений Вами герб - це герб Луганської області, а місто має свій власний герб. Дякуємо

Румянцева Марина - керівник ЦНАП м.Артемівськ Доне

Шановні колеги. Вдячні вам за увагу та інтерес до нашої справи. Просимо редагувати інформацію на і-карті та встановити герб нашого міста. - Наявність пандусу для осіб з особливими фізичними потребами, кнопка виклику, поручні. - Механізм оцінки роботи ЦНАП: книга відгуків, скринька для пропозицій, опитування на виході з ЦНАП та на сайті. - Ел. пошта:artcnap@mail.ru; edcentre@ukr.net - Можливість попереднього запису: шляхом особистого звернення до адміністратора на рецепції або за телефоном, або електронною поштою. - Вільна wi-fi - зона. - Вільний доступ громадян до вбиральні.

Валентина Андріїшина, м. Хмельницький

Шановні колеги. Також щиро вдячні вам за спільну роботу. Просимо редагувати герб і нашого міста. Та добавити: створена рецепція / інформаційно-консультаційний пункт,встановлено інформаційний термінал та систему електронної черги, кімнати особистої гігієни, зручні місця для очікування, дитячий куточок; механізм оцінки роботи ЦНАП: опитування на виході з ЦНАП та на сайті. На сайті створено спеціальний розділ Додати пропозицію, скаргу, зауваження.

Корнієнко Ольга-адміністатор ЦНАП м. Миколаїв

Адміністратори ЦНАПу Миколаївської міської ради дуже вдячні вам за працю по створенню інтерактивної картки. Просимо додати нашу електрону пошту nikloaev.dc@gmail.com. А також наявність вільної wi-fi – зони, вільний доступ громадян до вбиральні, паркінг для велосипедів.

Науменко Тетяна

Шановні колеги! Щиро дякуємо за Ваш інтерес до нашого ресурсу та за Ваші коментарі, обов’язково внесемо всі правки найближчим часом.